,,Máš nádhernou pusu.” řekl a přejel mi po ní svým sametovým prstem. Poslala jsem ho do vody. ,,Já už to nevydržím.” ,,Ne jdu si sundat ten zbytek tak se otoč.” Konstatovala jsem a neměla jsem moc odvahu podívat se mu do očí. Já byla děsně mokrá. Byla jsem v sedmém nebi. Ležela jsem skoro bez hnutí. Vůbec nejvíce – dosahoval až na mé dno a já cítila že se ve zvětšuje. Stojí přede mnou jen v bílých boxerkách a mě ten pohled nějak zpřetrhal vedení.

Staň se součástí velké komunity a najdete partnerana sex. Kvalitní flirt vašeho života je tu, stačí se zaregistrovat… a užívat si už dnes. Sex seznamka zahrnuje nejlepší databázi mužů a dívek, kteří se chtějí nezávazně a bez zábran pobavit – zapojte se mezi ně a zažijte sexy potěšení svých snů.Sex vyhledávací služba pro dospělé, každý si tu najde kamrády na erotické dobrodružství.Hledáš někoho v Ostravě, Šumperku, nebo třeba v Rokycanech? Svoje přání můžeš proměnit ve skutečnost teď. Která jiná erotická seznamovací služba Ti zajistí nalezení perfektního partnera pro erotické dobrodružství? Se sexy seznamkou je jednoduché takovou osobu najít.

inzerce seznamka

Prasklá pneumatika

Jejich citlivé prsty zkoumaly každičký záhyb mého těla, jemně jej umývaly a masírovaly.  Nejsem žádná fajnovka a gumu jsem už měnila mnohokrát, ale jak jsem se tak na sebe podívala v bílých kalhotách, lodičkách a černé košili odhalující velkou část mých ňader, tak to asi nebude jednoduché.   Chtěla jsem je taky přivádět k vrcholu, ale nemohla jsem, byla jsem naprosto bezmocná, svázaná…. Je vidět, že jsou oba velmi slušně vychovaní, protože mé pozvání okamžitě přijímají.Jeho přítel mu zatím hladil záda a líbal mě na ústa…A jako na potvoru v kufru žádné montérky… Něco takového jsem ještě nezažila.
Otevřu oči a koukám…. usnula jsem v autě na parkovišti. Zastavila jsem a koukám, pneumatika holt nevydržela..

Advertisements