Přehled hokejový tým měl úspěšnou akademii mládeže. To sestávalo ze čtyř dívek a zbytek chlapců. Zpočátku, záměrem bylo vytvořit dívčí tým, ale zájem byl špatný a hokejové zájem děvčata šla do chlapeckého týmu.

Během zápasy proti ostatním týmům zvedl ji někdy obočí.

– Máte dívky ve svém týmu! někteří říkali, posměšně nebo žárlivě omvartannat.

Tam nikdy nebyla jakákoli diskuse i holky změnit oblečení pro sebe, tým přešel na sobě. Jak to bylo jen. A to je možná to, aby hloupý, to se stalo nějak zneškodnil s nahých těl opačného pohlaví.

Ale úplně zneškodnil to nikdy nemůže být, a to zejména mladí lidé rostl.

Po tréninku, tým šel do šatny. Philip pospíchal jako obvykle, vzal domů autobusem a poslední šli brzy.

Někteří jiní byli také rychle. Ale většina z nich nebyla ve spěchu a sauna byl na.

Petr seděl na sám uprostřed lavice, zatímco on tam slyšel sprchy. Posadil se na ručník zcela otevřený. Unembarrassed, byli všichni, jejich těla se vyvinula v průběhu let hráli s týmem. Tindra byl první prsa, Jens se ochlupení. Komentář možná, ale nic víc.

Nyní přišel Jack, Tindra, Ronja, Robin, Sophie a Mira předloženy. Petrovy myšlenky náhle odešel směrem prsa dívek, jako kdyby nemohl ovládat tank sám.

Tindra byl první, ale ona byla téměř v klidu po prvním vzestupu. Malý, ona používá k zřídka používat podprsenku. Ronja se velkoryse, velký pro jednoho patnáct. Jemné ve všech případech, ale velké bradavky na každý tit. Sophie měla malou knoppig s bradavicí a více průhybu s větší bradavice. Roztomilá, její kluk dostane dva různé varianty “cena” jednoho. Ale Petr věděl, že Sophie neměla přítele. Mira byla malá kouzlo bomba, že byl silný v osobních soubojů. Její prsa byly jako její zaťatými pěstmi velikosti.

Peter cítil, že on potřeboval jít v sprchou a sprchovým koutem studené, ale jeho penis byl rychlejší a Tindra ji objevil přímo.

– Máte pozice Peter

– Ano, stalo se mi získat to tiše Petrovi trochu v rozpacích, když sestoupil ze svého sedadla.

Ronja dát ruce pod ňadry a zvedl.

– Je možné, že to, jak se vám líbí ..? Ne, jděte ne. Nikdy jsem neviděl penis s erekcí.

Před Peter dostal ven, roztrhl se mezi Ronja a Tindra na první řádek. Oni, a ostatní dívky se podíval na zvětšené péro.

– Jerk to, že stejně jako oni, řekl Mira poté. Můj kluk to miluje.

– Jak se máte? řekl Ronja.

Peter ztuhl, když Miras våtvarma ruka sevřela jeho penis, on ví, jak to začalo bušit do něj.

– Tak To já s Oscarem, řekla, a začal zvedání Peters stále tvrzené kohout. Pak jsem se zvýší, když je čas, aby sprej.

Přešli a Ronjas Ruční nyní v šachtě, kukspetsen s lesklé glans vyrovnat. Trhla off se pomalu a hezky dlouhou dobu. Peter si užíval a sténal málo, to bylo asi to nejlepší, co zažil v celém jeho životě. Pomyslel si.

Jack a Robin nemůže být bez pohnutí, aniž by jejich kohouty vstal. Tindra popadl Jacks pojkkuk a Sofi položil ruku na Robins. Dicks vzrostl na plnou délku, zatímco dívky byly nářez je.

-. Mám ve zvyku cucat nejvíce řekla Mira

– Ne, řekl Tindra. Není to trochu nechutné.

– Ne, řekl Mira. Je to zábava, jen mít čas se s pusou, než přejde na něj.

– Už jste měli sex taky, pak v prdeli?

– Ano, samozřejmě. Je to svinstvo založena. I když poprvé nebyl na.

Výkřik, jako zasténání bylo slyšet, a pak “No, to je nechutné.” Petrův penis neprošel Ronjas masturbaci, aniž by vyhnal spermatu dávku přímo do rukou ní.

– Jejda, že nepořádek, řekla, a vytáhl ruku na Peters stehna, jeho penis narazil na několik kapek do.

Ronja vyšel umýt a Petra pro sprchování spermií.

– Myslím, že chci, aby se pokusili vysát, tak Sofi a vydal Robins kohout, že chvěl něco, kde stál vzpřímeně. Myslel Robin zemře štěstí, když viděl a cítil Sofis teplé, vlhké rty hit tip dick.

Sofi nechat celý kohout posuvné do úst a cucal tvrdě dolů ke dnu, zatímco jeho jazyk hrál kolem žaludu ráfku. Pak ji nechal ústa snímek nahoru a dolů, cítila měkké části se pohybovaly přes rock-pevný povrch.

Sprängkåt dospívající chlapec řídí průběh, není moc nebeské krásy, jako je Sofi vystavení Robin a Sophie náhle cítil, jak ho postříkal do úst.

Sofi vytáhl ústa a řetězce sperma tiskla.

– Fuj, nemohl byste říct, vyprskla
.
– Jak to chutnalo? Tindra divil se zvědavě.

-. Nechutné, jediná definice chuť k ní Sofi, který vyšel ve sprše s Robin

Provident trhl Tindra na Jacka, se zkoušejí s rukou a prsty různými způsoby. Mira začal hladit její chlupaté kundičky prsty tuhé klitoris a bouchání zbytek. Výrazy obličeje a těla a Tindras Jack ji ještě masturbace svítí opravdu. Škoda, že se nepodařilo splnit Oscara už dnes večer. Ale zítra, bylo by to do prdele.

Twinkle prudce vpřed, Jack byl překvapivě odolný. Mira myslel, že pravděpodobně masturboval se těsně předtím, než šel na trénink. Tindra viděl, co Mira dělá, a začala jemně hladit sama – si pravděpodobně myslel, že to bylo trochu divné masturbovat společně, aby tam, ale to běželo do píči a Mira si užil jeho pull ducha tak, proč ne.

Ostatní se vrátili, ale holky pokračovaly a ostatní také začal hladil sebe. Kluci strhl své kohouty a dívky bouchání jejich kundičky. Twinkle trhl i Jack.

Najednou jsem uslyšel Mikův hlas tam v šatně. Rychlý jako blesk zastavil všechny vlastní sex a lidi šlehání pro sebe ručníky. Vyšli ze sauny a sprchy.

Fox syntéza ve dveřích.

– Myslel jsem, že jsi odešel
.
– Uvízli jsme v sauně, řekl Mira. Vzrušující diskuse, druh.

– To je v pořádku, ale pospěš si trochu teď, řekl Fox a zavřel za sebou dveře
.
Na kalhotky byly mokré a kluci dostali jejich kohouty nastaven tak, že žádný postoj bude viditelné z vnějšku. Pak kapala všichni pryč, trochu v rozpacích, ale hravý šťastný.

Micke, mládež hokejový trenér, zamkl a zamířil ke svému domu, který byl v blízkosti stadionu. Myslel si, že mladí lidé vypadali divně, když vyšel ze sprchy – když stál ve dveřích. Kluci měli postavení se snažil skrýt a Mira bradavky byly tvrdé … Použil aby se zabránilo jít do šatny, ale teď viděl Holčička hrudi, zahlédl nějaký a vidět Miras jasně. Unembarrassed dívka. Co kdyby udělali v sauně víry?

Mike se trochu zasmál sám pro sebe. Chápal dost.